ФОНД ФІНАНСУВАННЯ БУДІВНИЦТВА виду"А" «КРЕМЕНЧУК № 1»

Державною спеціалізованою фінансовою  установою «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» у вересні 2016 року був створений Фонд фінансування будівництва  виду "А" «Кременчук № 1» (далі – ФФБ «Кременчук № 1»)  для фінансування спорудження десятиповерхового багатоквартирного житлового будинку із вбудованими приміщеннями громадського призначення на першому поверсі № 1 у пров. Героїв Бреста в районі жилих будинків №79 та 83-Б у м. Кременчук».

Учасниками фонду фінансування будівництва виступають:

Управитель: Державна спеціалізована фінансова установа «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», місцезнаходження: м. Київ, вул. Максима Кривоноса, 2а, Ліцензія Нацкомфінпослуг серія АЕ № 199708 видана 01.06.2013 року.

Забудовник: ТОВ «АКБ-ЛІНК», юридична адреса: 39627, Полтавська область, м. Кременчук, квартал 278, буд. 37, офіс 113. Ліцензія на здійснення господарської діяльності з будівництва об’єктів IV і V категорії складності (дата прийняття рішення та номер наказу Державної архітектурно-будівельної інспекції України про видачу ліцензії – 08 вересня 2015 року № 33-Л, видана 28.10.2015 року).

Довірителі: фізичні та юридичні особи.

ФФБ «Кременчук № 1» є сучасним механізмом залучення коштів громадян та юридичних осіб в будівництво, який повністю відповідає вимогам законів України «Про інвестиційну діяльність» та «Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю». Запропонований законодавством механізм надає інвесторам додаткові гарантії використання коштів за цільовим призначенням і отримання у власність обраного ними житла.

Державна спеціалізована фінансова  установа «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»  виступає управителем створеного ФФБ, до функцій якого входить залучення коштів від довірителів ФФБ «Кременчук № 1» та управління ними згідно із законодавством та Правилами ФФБ. Управління майном встановлюється на підставі договору про участь у ФФБ, за яким довіритель передає управителю в управління грошові кошти з метою отримання у власність визначеного цим договором об'єкта інвестування.

Відносини Державної спеціалізованої фінансової  установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»,   як  управителя ФФБ, із забудовником встановлені на підставі укладеного Договору про організацію спорудження об’єкта будівництва № 1-ОСБ від 13.09.2016 року.

Функціонування фонду фінансування будівництва виду «А» «Кременчук №1» припинено на підставі рішення правління Держмолодьжитла від 18.11.2021 року.

ДЕТАЛЬНІШЕ