Громадська рада

З метою підвищення ролі громадської думки в питані формування та реалізації державної житлової політики, забезпечення прозорості та інформування громадськості про діяльність Держмолодьжитла, унеможливлення наявності корупційних ризиків, на виконання положень «Стратегії розвитку Держмолодьжитла як інструменту реалізації державної житлової політики на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням спостережної ради Держмолодьжитла від 21.10.2016 року № 33, спостережною радою Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву 2 грудня 2016 року (протокол №34) погоджено Положення про Громадську раду та доручено правлінню Держмолодьжитла забезпечити роботу ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради.

22 березня 2017 року відбулися установчі збори для формування Громадської ради при Держмолодьжитлі та перше засідання новоствореної Громадської ради. Під час засідання установчих зборів визначили кількісний склад Громадської ради та обрали 22 її члени. Головою Громадської ради обрано Санченко Олександра  Володимировича – президента Громадської організації «Біржа Молодіжних проектів».

10

Громадська рада своєю діяльністю забезпечує  відкритість та прозорість роботи Держмолодьжитла та сприяє врахуванню громадської думки під час формування та реалізації державної житлової політики.

Протокол третього засідання Громадської ради при Держмолодьжитлі

Протокол четвертого засідання Громадської ради при Держмолодьжитлі

Протокол п'ятого засідання Громадської ради при Держмолодьжитлі

Зміни у складі Громадської ради при Державній спеціалізованій фінансовій установі «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», затверджений наказом Держмолодьжитла від 05.10.2018 р. №54/9

Протокол шостого засідання Громадської ради при Держмолодьжитлі

Зміни у складі Громадської ради при Державній спеціалізованій фінансовій установі «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», затверджений наказом Держмолодьжитла від 15.03.2019 р. №17/9