Громадська рада

З метою підвищення ролі громадської думки в питані формування та реалізації державної житлової політики, забезпечення прозорості та інформування громадськості про діяльність Держмолодьжитла, унеможливлення наявності корупційних ризиків, на виконання положень «Стратегії розвитку Держмолодьжитла як інструменту реалізації державної житлової політики на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням спостережної ради Держмолодьжитла від 21.10.2016 року № 33, спостережною радою Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву 2 грудня 2016 року (протокол №34) погоджено Положення про Громадську раду та доручено правлінню Держмолодьжитла забезпечити роботу ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради.

22 березня 2017 року відбулися установчі збори для формування Громадської ради при Держмолодьжитлі та перше засідання новоствореної Громадської ради. Під час засідання установчих зборів визначили кількісний та якісний склад Громадської ради. 

Першим Головою Громадської ради було обрано Санченка Олександра  Володимировича.

20.08.2020 року відбулися установчі збори з доформування складу Громадської ради.

З 02.09.2020 року Громадську раду очолює Когут Сергій Сергійович.

11

Громадська рада своєю діяльністю забезпечує  відкритість та прозорість роботи Держмолодьжитла та сприяє врахуванню громадської думки під час формування та реалізації державної житлової політики.

Зміни у складі Громадської ради при Державній спеціалізованій фінансовій установі «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», затверджений наказом Держмолодьжитла від 26.11.2019 р. №79/9

Протокол № 9 позачергового засідання Громадської ради при Держмолодьжитлі

Протокол установчих зборів з доформування складу Громадської ради при Держмолодьжитлі від 20.08.2020р.

Зміни у складі Громадської ради при Державній спеціалізованій фінансовій установі «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» (наказ Держмолодьжитла від 26.08.2020 р. № 34/9)

Протокол десятого засідання Громадської ради при Держмолодьжитлі

Протокол № 11 засідання Громадської ради при Держмолодьжитлі

Протокол № 12 засідання Громадської ради при Держмолодьжитлі

Зміни у складі Громадської ради при Державній спеціалізованій фінансовій установі «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» (наказ Держмолодьжитла від 26.07.2022 № Н з ОД-22/9 )

Протокол № 13 засідання Громадської ради при Держмолодьжитлі