Як подати заяву

Відповідно до Порядку пільгового іпотечного кредитування внутрішньо переміщених осіб за рахунок коштів гранту, наданих Кредитною установою для відбудови (KfW), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2021 р. №451 Заява про намір отримати кредит (далі – заява) подається заявником при його особистому зверненні до регіонального управління Держмолодьжитла або в електронній формі через Єдиний державний вебпортал електронних послуг, який адмініструється державним підприємством “Дія”, що належить до сфери управління Мінцифри (далі – Портал Дія).

Якщо Ви бажаєте подати Заяву через портал Дія, перейдіть за посиланням https://diia.gov.ua/services/kredit-na-zhitlo-dlya-vpo.

Якщо Ви бажаєте подати заяву особисто, Вам необхідно заповнити відповідну форму Заяви в письмовому вигляді та звернутися з нею до регіонального управління/іпотечного центру Держмолодьжитла. Форма Заяви розміщена ТУТ.

Звертаємо увагу, що відповідно до умов Порядку пільгового іпотечного кредитування внутрішньо переміщених осіб за рахунок коштів гранту, наданих Кредитною установою для відбудови (KfW), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2021 року № 451 (далі - Порядок),

Держмолодьжитлом було здійснено внесення до реєстру кандидатів на отримання пільгового іпотечного кредиту за рахунок грантових коштів Уряду Німеччини, що надаються через Банк Розвитку KfW (далі – Новий реєстр) осіб з реєстру кандидатів, що станом на 17 травня 2021 року зареєструвалися для отримання кредиту відповідно до поданих заяв та анкет згідно з Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання пільгового довгострокового державного кредиту внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення антитерористичної операції (АТО) та/або учасникам проведення операції Об’єднаних сил (ООС) на придбання житла, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 р. № 980 (далі – Реєстр 980).

Такі особи були внесені до Нового реєстру за мовчазною згодою за умови, що ними не було подано заяву про відмову/заперечення проти перенесення.

Заяви про відмову/заперечення проти перенесення заяв з Реєстру 980 до Нового реєстру більше прийматися не будуть.

У випадку, якщо Вашу заяву внесено до Нового реєстру, проте Ви не бажаєте бути кандидатом відповідно до Порядку 451, Вам необхідно особисто звернутися до регіонального управління-іпотечного центру Держмолодьжитла.